
STACJONARNY: 15 823 82 75 [8-16, pn.-pt.]
KOMÓRKOWY: 606 936 170
Darmowa dostawa
Wysokowydajny panel słoneczny: wodoodporny, lekki i wytrzymały panel słoneczny przymocowany do zewnętrznej powierzchni plecaka zapewnia skuteczne ładowanie zestawu akumulatorów. Zastosowane monokrystaliczne, efektywne cele pozwalają na szybkie ładowanie podłączonych urządzeń. Już godzinna ekspozycja na słońce pozwala na późniejszą kilkugodzinną eksploatację urządzeń typu iPod, telefon komórkowy.
Akumulator: Plecak wyposażony jest w demontowalny zestaw akumulatorów, który gromadzi prąd i zapewnia możliwość późniejszego zasilania urządzeń. Są one użyteczne w sytuacji gdy nie ma słońca. Zestaw akumulatorów może być także ładowany poprzez port USB komputera.
Proste podłączenie różnych urządzeń: na wyposażeniu znajdują się podstawowe adaptery używane w popularnych modelach telefonach komórkowych i podobnych urządzeniach (Nokia (2x), iPhone / Ipod, Samsung, Sony Ericsson, żeński USB, mini USB, konsole Nintendo DS Lite i Sony PSP).
Parametry techniczne zestawu akumulatorów:
Moc panelu słonecznego - 1,5W
Pojemność - 2200 mAh
Wejściowe napięcie prądu - 5V
Wejściowe natężenie prądu - 450 mA
Wyjściowe napięcie prądu - 5,3V
Wyjściowe natężenie prądu - 500 mA
Czas ładowania - 4-5 godzin