Złączka okularowa 1¼”, 25mm z dwustronnym gwintem M28,5×0,6

29,00 

Złączka ta w przeciwieństwie do standardowych złączek okularowych wyposażona jest w męski gwint M28,5×0,6 (1¼”). Dzięki temu umożliwia bezpośrednią instalację akcesoriów wyposażonych w żeński gwint filtrowy jak okulary

Brak w magazynie

Email when stock available

Złączka ta w przeciwieństwie do standardowych złączek okularowych wyposażona jest w męski gwint M28,5×0,6 (1¼”). Dzięki temu umożliwia bezpośrednią instalację akcesoriów wyposażonych w żeński gwint filtrowy jak okulary obserwacyjne lub adaptery o średnicy 1¼”. Dzięki temu uzyskujemy większy o 25mm zakres ogniskowania. W dolnej złączki części znajduje się również żeński gwint filtrowy M28,5 x 0,6 który pozwala na zamocowanie filtrów obserwacyjnych lub kolejnych złączek w celu uzyskania jeszcze większego zakresu ogniskowania.

Jednym z przykładów zastosowania dla tej złączki okularowej jest sytuacja w której punkt ogniskowania znajduje się niewiele poza zakresem systemu. Zastosowanie wówczas standardowej złączki okularowej 1¼” nie jest dobrym rozwiązaniem. W takim przypadku złączkę okularową 25mm z dwustronnym gwintem można zastosować jednocześnie z reduktorem ogniskowej 0,5x. Dzięki takiemu układowi punkt ogniskowania zostanie przesunięty.

Zakres zastosowań:

– zwiększenie zakresu ogniskowania używanych akcesoriów o średnicy 1,25”
– zwiększenie zakresu ogniskowania dla aparatów
– adapter dla akcesoriów wyposażonych w męski gwint filtrowy M28,5 x 0,6

Marka

GSO

Waga 1.0 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Złączka okularowa 1¼”, 25mm z dwustronnym gwintem M28,5×0,6”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Przewiń do góry