Promocja

Torba do laptopa z panelem słonecznym

199,00 

Torba wyposażona jest w słoneczny panel, który umożliwia ładowanie akumulatorów prostych urządzeń jak telefony komórkowe i inne drobne urządzenia elektryczne jak iPhony, odtwarzacze mp3, podręczne konsole.Podstawowe własności.

Dostępność: Na stanie

Wysyłka:
Koszt dostawy:
Zamówienia złożone
do godz. 12:00 wysyłamy
w tym samym dniu
już od 12 zł

EAN: 4007922201542 SKU: BRMM38101010 Kategorie: , Tag:

Torba wyposażona jest w słoneczny panel, który umożliwia ładowanie akumulatorów prostych urządzeń jak telefony komórkowe i inne drobne urządzenia elektryczne jak iPhony, odtwarzacze mp3, podręczne konsole.

Podstawowe własności.

Wysokowydajny panel słoneczny: wodoodporny, lekki i wytrzymały panel słoneczny przymocowany do zewnętrznej powierzchni torby zapewnia skuteczne ładowanie zestawu akumulatorów. Zastosowane monokrystaliczne, efektywne cele pozwalają na szybkie ładowanie podłączonych urządzeń. Już godzinna ekspozycja na słońce pozwala na późniejszą kilkugodzinną eksploatację urządzeń typu iPod, telefon komórkowy.

Akumulator: Torba wyposażona jest w demontowalny zestaw akumulatorów, który gromadzi prąd i zapewnia możliwość późniejszego zasilania urządzeń. Są one użyteczne w sytuacji gdy nie ma słońca. Zestaw akumulatorów może być także ładowany poprzez port USB komputera.

Proste podłączenie różnych urządzeń: na wyposażeniu znajdują się podstawowe adaptery używane w popularnych modelach telefonach komórkowych i podobnych urządzeniach.

Parametry techniczne zestawu akumulatorów:

Pojemność – 1800 mAh
Wejściowe napięcie prądu – 5V
Wejściowe natężenie prądu – 450 mA
Wyjściowe napięcie prądu – 5,3V
Wyjściowe natężenie prądu – 500 mA
Czas ładowania – 4-5 godzin

Marka

Bresser

Waga 0.5 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Torba do laptopa z panelem słonecznym”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Przewiń do góry