Mikroskop-Sagittarius-EXPLORER 3, 40x-400x, śruba mikro-makro, stolik krzyżowy, zasilanie baterie i sieć

399,00 

Explorer 3 to nowoczesny, solidny transmisyjny mikroskop wyposażony między innymi w śrubę mikro i makrometryczną, stolik krzyżowy i oświetlenie LED. Explorer 3 to jeden z tańszych na rynku tej klasy, doskonale wyposażony mikroskop zarówno

Dostępność: Na stanie

Wysyłka:
Koszt dostawy:
Zamówienia złożone
do godz. 12:00 wysyłamy
w tym samym dniu
już od 12 zł

EAN: 5907657129052 SKU: SGMK51100000 Kategorie: ,

Explorer 3 to nowoczesny, solidny transmisyjny mikroskop wyposażony między innymi w śrubę mikro i makrometryczną, stolik krzyżowy i oświetlenie LED. Explorer 3 to jeden z tańszych na rynku tej klasy, doskonale wyposażony mikroskop zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych amatorów przygody z mikroświatem.

Zasilanie bateryjne za pomocą baterii umieszczanych w podstawie mikroskopu. Mikroskop może być także zasilany z sieci poprzez zasilacz sieciowy.
Dedykowany jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych amatorów przygody z mikrobiologią. Trzy obiektywy w zestawieniu z okularem WF10 pozwalają uzyskać powiększenia od 40x do 400x. Doposażenie mikroskopu w okular WF16 pozwoli zwiększyć powiększenie do 640x.

Mikroskop wyposażony został w oświetlenie typu LED oraz regulację natężenia oświetlenia. Precyzyjny, mechaniczny stolik umożliwia dokładne ustawienie preparatu.
Moduł ustawiania ostrości sterowany jest z pomocą współosiowej śruby mikro i makrometrycznej wyposażonej w podziałkę pozwala na precyzyjne ustawienie ostrości.
Obrotowe koło podstolikowe z przesłonami aperturowymi pozwala na dobór optymalnego oświetlania w zależności od rodzaju preparatu i powiększenia, spełniając funkcje kondensora.
Korpus mikroskopu Explorer 3 wykonany z metalowego odlewu zapewnia pewne ustawienie mikroskopu.

Wyposażenie:

  • Śruba mikro i makrometryczna
  • Oświetlenie LED
  • Regulacja natężenia oświetlenia
  • Stolik krzyżowy ze skalą noniuszową
  • Pokrowiec z tworzywa
  • Zasobnik na baterie w podstawie
  • Zasilacz sieciowy

Marka

Sagittarius

Waga 3.0 kg
Typ mikroskopu

Głowica

Powiększenie

Okulary

WF 10

Średnica obsady okularu [mm]

23,2

Obiektywy

4x, 10x, 40x (S)

Oświetlenie dolne

LED

Oświetlenie górne

LED

Zasilanie

,

Przesuwanie preparatu

Ustawianie ostrości

,

Wysokość [cm]

30

Waga [g]

1,7

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Mikroskop-Sagittarius-EXPLORER 3, 40x-400x, śruba mikro-makro, stolik krzyżowy, zasilanie baterie i sieć”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Przewiń do góry