Mikrofokuser BRESSER do wyciągu okularowego HEX, przełożenie 8:1

369,00 

Mikrofokuser do wyciągów okularowych Bresser hexafoc (HEX) opartych na profilu sześciokątnym w znaczny sposób zwiększa funkcjonalność standardowych wyciągów tej marki. Służy on do rozbudowy wyciągów o pojedynczym przełożeniu (z

Dostępność: Na stanie

Wysyłka:
Koszt dostawy:
Zamówienia złożone
do godz. 12:00 wysyłamy
w tym samym dniu
już od 12 zł

EAN: 4007922033921 SKU: BRTL06257200 Kategorie: ,

Mikrofokuser do wyciągów okularowych Bresser hexafoc (HEX) opartych na profilu sześciokątnym w znaczny sposób zwiększa funkcjonalność standardowych wyciągów tej marki. Służy on do rozbudowy wyciągów o pojedynczym przełożeniu (z pojedynczym pokrętłem ostrości) do podwójnego przełożenia 8:1. W rezultacie rozbudowy wyciąg okularowy wyposażony będzie w dwa pokrętła ostrości (standardowe – pojedyncze, oraz dokładne o przełożeniu 8:1).

Standardowy wyciąg okularowy o pojedynczym przełożeniu posiada krótki zakres optymalnej ostrości. Staje się to szczególnie problematyczne w przypadku zastosowań astrofotograficznych, gdzie osiągnięcie optymalnej ostrości jest bardzo istotne. Podwójny system ostrości o przełożeniu 8:1 zapewnia, że dużo łatwiej uzyskać punktowy obraz obiektów zarówno w przypadku obserwacji wizualnych, jak i zastosowań astrofotograficznych.

Instalowanie mikrofokusera na wyciągu jest bardzo proste i zajmuje parę chwil.

Uwaga: Mikrofokuser dedykowany jest do wyciągów wykorzystywanych w III generacji teleskopów Messier.

Marka

Bresser

Waga 1.0 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Mikrofokuser BRESSER do wyciągu okularowego HEX, przełożenie 8:1”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.