Kurs Astronomii dla początkujących

37,00 

W video kursie astronomii z wykorzystaniem świetnego a przy tym bezpłatnego programu Stellarium dowiesz się, jak od zupełnych podstaw rozpocząć badanie nieba.Dzięki oprogramowaniu zawartemu w zestawie zobaczysz zakątki nieba, które od

Brak w magazynie

Email when stock available

SKU: WYGLOBAL9001 Kategoria:

W video kursie astronomii z wykorzystaniem świetnego a przy tym bezpłatnego programu Stellarium dowiesz się, jak od zupełnych podstaw rozpocząć badanie nieba.
Dzięki oprogramowaniu zawartemu w zestawie zobaczysz zakątki nieba, które od dzisiaj staną się bardziej zrozumiałem i bliskie.
Jeżeli rozważasz kupno teleskopu, lub postawiłeś już pierwsze kroki na drodze do nowej pasji poznawania świata jaką jest astronomia, to ten kurs przeznaczony jest właśnie dla Ciebie. Rozpocznij naukę astronomii wraz z profesjonalnymi filmami demonstracyjnymi i wirtualnym planetarium na płycie DVD opracowanej w przyjaznej i łatwej dla amatorów formie.
Na płycie znajdziemy również omówienie najciekawszych obiektów do obserwacji na niebie, oraz różnych sprzętów obserwacyjnych. Poznamy także metody prowadzenia obserwacji.

W skład zestawu wchodzi 1szt płyty DVD.

Marka

Multico

Waga 1.0 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kurs Astronomii dla początkujących”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.