Filtr planetarny #56 zielony (1,25″) – Explore Scientific

59,00 

Filtry planetarne Explore Scientific produkowane są z najczystszego szkła optycznego barwionego w całej masie a nie jedynie na powierzchni. Zapewnia im to świetną skuteczność działania. Znajdują zastosowanie do praktycznie wszystkich typów

Brak w magazynie

Email when stock available

EAN: 4007922051437 SKU: BRTL03102620 Kategorie: ,

Filtry planetarne Explore Scientific produkowane są z najczystszego szkła optycznego barwionego w całej masie a nie jedynie na powierzchni. Zapewnia im to świetną skuteczność działania. Znajdują zastosowanie do praktycznie wszystkich typów okularów obserwacyjnych 1¼”. Filtr ten posiada zarówno męski jak i żeński gwint M28.5×0.6 zlokalizowane po obu stronach filtra. Pozwala to na jednoczesne zastosowanie kilku filtrów o różnych właściwościach.
Filtry barwne przyciemniają światło, które dociera do oka lub matrycy aparatu. W rezultacie obraz jest bardziej kontrastowy a szczegóły obserwowanych obiektów stają się bardziej widoczne.
Zapakowany w solidne pudełko ochronne ułatwiające jego przechowywanie i zapobiegające uszkodzeniom.

Filtr zielony ES #56 znacznie zwiększa kontrast między czerwonymi i niebieskimi obszarami struktur chmur planet gazowych: Jowisza i Saturna. W obserwacjach Księżyca obrazy karterów są bardziej widoczne.

Marka

Explore Scientific

Waga 0.5 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Filtr planetarny #56 zielony (1,25″) – Explore Scientific”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Przewiń do góry