Filtr planetarny #29 ciemnoczerwony (1,25″) – Explore Scientific

59,00 

Filtry planetarne Explore Scientific produkowane są z najczystszego szkła optycznego barwionego w całej masie a nie jedynie na powierzchni. Zapewnia im to świetną skuteczność działania. Znajdują zastosowanie do praktycznie wszystkich typów

Dostępność: Na stanie

Wysyłka:
Koszt dostawy:
Zamówienia złożone
do godz. 12:00 wysyłamy
w tym samym dniu
już od 12 zł

EAN: 4007922051550 SKU: BRTL03102740 Kategorie: ,

Filtry planetarne Explore Scientific produkowane są z najczystszego szkła optycznego barwionego w całej masie a nie jedynie na powierzchni. Zapewnia im to świetną skuteczność działania. Znajdują zastosowanie do praktycznie wszystkich typów okularów obserwacyjnych 1¼”. Filtr ten posiada zarówno męski jak i żeński gwint M28.5×0.6 zlokalizowane po obu stronach filtra. Pozwala to na jednoczesne zastosowanie kilku filtrów o różnych właściwościach.
Filtry barwne przyciemniają światło, które dociera do oka lub matrycy aparatu. W rezultacie obraz jest bardziej kontrastowy a szczegóły obserwowanych obiektów stają się bardziej widoczne.
Zapakowany w solidne pudełko ochronne ułatwiające jego przechowywanie i zapobiegające uszkodzeniom.

Filtr ciemnoczerwony ES #29 dedykowany do obserwacji Venus. Ciemne chmury atmosfery Wenus stają się jeszcze lepiej widoczne.
Uwydatnia także struktury pierścieni wokół Saturna.
W teleskopach o dużej aperturze i podczas dobrych warunków obserwacyjnych będzie również przydatny do oglądania Merkurego.
Doskonale sprawdza się z teleskopami o aperturze 10″ i większej.

Marka

Explore Scientific

Waga 0.5 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Filtr planetarny #29 ciemnoczerwony (1,25″) – Explore Scientific”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry