Filtr blokujący IR (2″) – GSO

129,00 

Filtr blokujący IR GSO dedykowany jest do wszystkich typów okularów obserwacyjnych o średnicy obsady 2″. Jego działanie polega na blokowaniu promieniowania podczerwonego. Jest to filtr do astrofotografii wykonywanej przy pomocy

Dostępność: Na stanie

Wysyłka:
Koszt dostawy:
Zamówienia złożone
do godz. 12:00 wysyłamy
w tym samym dniu
już od 12 zł

Filtr blokujący IR GSO dedykowany jest do wszystkich typów okularów obserwacyjnych o średnicy obsady 2″. Jego działanie polega na blokowaniu promieniowania podczerwonego. Jest to filtr do astrofotografii wykonywanej przy pomocy aparatów lustrzanych i kamer CCD.
Jego właściwości blokujące światło podczerwone przeciwdziałają rozmywaniu się szczegółów zdjęć cyfrowych. Pomimo właściwości blokujących niepożądane promieniowanie filtry te zapewniają bardzo wysoką przepuszczalność światła rzędu powyżej 90% i mogą być stosowane w systemach o dowolnej światłosile.
Filtr ten wyposażony jest w umieszczone po obu stronach gwinty męski i żeński (2″) Pozwala to na jednoczesne stosowanie kilku filtrów o różnych właściwościach. Każdy z filtrów zapakowany w solidne pudełko ochronne ułatwiające jego przechowywanie i zapobiegające uszkodzeniom.

Dedykowany do okularów o średnicy obsady 2″.

Marka

GSO

Waga 0.5 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Filtr blokujący IR (2″) – GSO”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1
0
Przewiń do góry