Filtr blokujący IR (2″) – GSO

129,00 

Filtr blokujący IR GSO dedykowany jest do wszystkich typów okularów obserwacyjnych o średnicy obsady 2″. Jego działanie polega na blokowaniu promieniowania podczerwonego. Jest to filtr do astrofotografii wykonywanej przy pomocy

Brak w magazynie

Email when stock available

Filtr blokujący IR GSO dedykowany jest do wszystkich typów okularów obserwacyjnych o średnicy obsady 2″. Jego działanie polega na blokowaniu promieniowania podczerwonego. Jest to filtr do astrofotografii wykonywanej przy pomocy aparatów lustrzanych i kamer CCD.
Jego właściwości blokujące światło podczerwone przeciwdziałają rozmywaniu się szczegółów zdjęć cyfrowych. Pomimo właściwości blokujących niepożądane promieniowanie filtry te zapewniają bardzo wysoką przepuszczalność światła rzędu powyżej 90% i mogą być stosowane w systemach o dowolnej światłosile.
Filtr ten wyposażony jest w umieszczone po obu stronach gwinty męski i żeński (2″) Pozwala to na jednoczesne stosowanie kilku filtrów o różnych właściwościach. Każdy z filtrów zapakowany w solidne pudełko ochronne ułatwiające jego przechowywanie i zapobiegające uszkodzeniom.

Dedykowany do okularów o średnicy obsady 2″.

Marka

GSO

Waga 0.5 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Filtr blokujący IR (2″) – GSO”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry