Adapter Vixen typu G

199,00 

Adapter fotograficzny Vixen typu G przystosowany jest do lunet typu Vixen Geoma. W przeciwieństwie do podobnych urządzeń adapter ten pozwala na wykonywanie zdjęć poprzez okular obserwacyjny. Ze względu na wysokie wymagania względem

Brak w magazynie

Email when stock available

SKU: VIXENTL1836 Kategorie: ,

Adapter fotograficzny Vixen typu G przystosowany jest do lunet typu Vixen Geoma. W przeciwieństwie do podobnych urządzeń adapter ten pozwala na wykonywanie zdjęć poprzez okular obserwacyjny. Ze względu na wysokie wymagania względem światłosiły – f/10,7 jest on praktyczny jedynie w jasnych warunkach oświetleniowych, oraz przy ustawieniu bardzo wysokiej wartości ISO. Możliwości standardu DSLR pozwalają uzyskiwać obrazy wolne od szumów co przy wysokiej wartości ISO czynią z Adaptera G bardzo przydatne urządzenie. Niestety adapter ten nie znajduje zastosowanie w standardzie SLR.

Adapter Vixen typu G może być zastosowany jedynie z następującymi okularami marki Vixen : GL15, GL20, GL25. W zestawie znajduje się również dokręcana złączka która pozwala na efektywne zwiększenie długości ogniskowej zestawu luneta-okular. Jednak zastosowanie złączki wymaga podjęcia działań aby wyeliminować, lub maksymalnie zredukować wibracje np.: zdalna migawka czy solidny statyw.
Większość aparatów będzie wymagała pracy w trybie manualnym, aby efektywnie wykorzystać możliwości tego adaptera.

Podstawowe cechy :

Do zastosowania z lunetami Vixen Geoma
Wymaga okularów Vixen GL 15/20/25
Wymaga zastosowania T2-Ring odpowiedniego dla marki aparatu
Długość – 50mm
Waga – 40g

Waga 1.0 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Adapter Vixen typu G”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry