0,5x reduktor ogniskowej 2″ – GSO

139,00 

Reduktor ogniskowej dzięki standardowemu gwintowi 2″ może być zamocowany na akcesoriach (okulary, adaptery fotograficzne itd.), przystosowanych do filtrów 2″. Użycie tego reduktora zmniejsza ogniskową teleskopu o połowę,

Dostępność: Na stanie

Wysyłka:
Koszt dostawy:
Zamówienia złożone
do godz. 12:00 wysyłamy
w tym samym dniu
już od 12 zł

SKU: GSORD002 Kategorie: ,

Reduktor ogniskowej dzięki standardowemu gwintowi 2″ może być zamocowany na akcesoriach (okulary, adaptery fotograficzne itd.), przystosowanych do filtrów 2″. Użycie tego reduktora zmniejsza ogniskową teleskopu o połowę, dzięki czemu osiągniemy szersze pole widzenia oraz wyraźnie zmniejszone czasy ekspozycji dla celów astro fotograficznych. Dla przykładu zastosowanie tego reduktora zmieni teleskop o światłosile f/10 na układ f/5.

Reduktor składa się z dwóch w pełni powlekanych elementów optycznych, oraz wyposażony jest w żeński gwint 2″ pozwalający na zastosowanie dodatkowych filtrów w tym rozmiarze. Reduktor ogniskowej będzie świetnie nadawał się do obserwacji wizualnych przy założeniu że zastosujemy odpowiedni okular obserwacyjny na odpowiednim teleskopie. Nie jest rekomendowane stosowanie reduktorów wraz z okularami oferującymi bardzo szerokie pole widzenia.

 

Marka

GSO

Waga 0.5 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „0,5x reduktor ogniskowej 2″ – GSO”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Przewiń do góry