Gwarancja

Wszystkie oferowane w sklepie artykuły są objęte gwarancją producenta obowiązującą na terenie Polski. Okres gwarancji dla większości produktów wynosi 2 lata. 

W przypadku niektórych artykułów Bresser i Expolre Scientific udzielana jest wydłużona gwarancja, która może wynosić 5, 10, 20 lub 30 lat. Informacja o okresie gwarancyjnym umieszczona jest przy opisie produktu oraz na jego opakowaniu. W celu obsługi gwarancyjnej należy przechowywać dowód zakupu.

Niektóre artykuły Bresser posiadają gwarancję dożywotnią Gwarancja Premium Bresser. W celu nabycia uprawnień do tego typu gwarancji należy zarejestrować produkt na stronie https://www.bresser.de/en/premium. Należy zrobić to w terminie do 3 miesięcy od daty zakupu towaru. Po zarejestrowaniu produktu na podany podczas rejestracji adres e-mail wysyłany jest formularz rejestracyjny zwierający m. in. kod uprawniający do skorzystania z przedłużonej gwarancji.

Dożywotnią gwarancją objęte są także celowniki Nikko Stirling DAIAMOND and Diamond Long Range. Aby uzyskać uprawnienia do przedłużonej gwarancji produkt należy zarejestrować na stronie producenta.
Warunki gwarancji – http://www.nikkostirling.com/content/warranty.html
Formularz rejestracji produktu – http://www.nikkostirling.com/content/productreg.html

Postanowienia gwarancji nie naruszają ani nie ograniczają Twoich praw wynikających z Ustaw: O prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), Kodeks Cywilny ( Dz.U. 1964 Nr 16 poz. 93)

Przewiń do góry