STACJONARNY:     15 823 82 75    [8-16, pn.-pt.]

KOMÓRKOWY:       606 936 170

market@astrozakupy.pl

Home Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Gwarancja oryginalności
AstroClassic gwarantuje Państwu oryginalność marek oraz autentyczność sprzedawanych produktów.

Szyfrowane, bezpieczne zakupy
Formularz składania zamówienia w sklepie astrozakupy.pl przesyłany jest za pomocą szyfrowanego połączenia, zabezpieczonego certyfikatem SSL.

Bezpieczeństwo płatności

W celu zapewnienia naszym Klientom obsługi zamówień na najwyższym poziomie, płatności realizowane w naszym sklepie obsługiwane są przez firmę PayU S.A.
Transakcje obsługiwane przez PayU S.A. zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności szyfrowane są także w oparciu o technologię SSL.

Bezpieczeństwo wysyłki


Wysyłane przez nas przedmioty są pakowane w sposób zapewniający ich dotarcie do Odbiorcy  w nienaruszonym stanie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do pełnej wartości.

Gwarancja satysfakcji

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta ( Dz. U. 2014 poz. 827) w okresie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w oparciu o przepisy dotyczące  odstąpienia od umowy.

Szara kłódka


Szara kłódka oznacza, że:

- adres witryny www.astrozakupy.pl został zweryfikowany - oznacza to, że jej właściciel zakupił certyfikat potwierdzający, że to rzeczywiście on jest jej właścicielem. AstroClassic ma taki rodzaj certyfikatu oraz udostępnia szyfrowane połączenie, więc jego przycisk tożsamości to szara kłódka. Informacje uzyskane po kliknięciu przycisku wskazują, że strona www.astrozakupy.pl jest zweryfikowana przez Comodo CA Limited.

- połączenie z  witryną jest szyfrowane czyli chronione przed podsłuchiwaniem – oznacza to, że AstroClassic jest rzeczywiście właścicielem witryny astrozakupy.pl. Wiadomo też, że domena ta jest prawidłową domeną i połączenie do niej jest szyfrowane, a więc nikt nie może go podsłuchać i wykraść poufnych danych, takich jak hasła.