STACJONARNY:     15 823 82 75    [8-16, pn.-pt.]

KOMÓRKOWY:       606 936 170

market@astrozakupy.pl

Home News XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO w Kielcach w dniach od 3 do 6 września 2019

XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO w Kielcach w dniach od 3 do 6 września 2019 Wszystkie

Data:

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska FujiFilm na XXVII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego MSPO w Kielcach w dniach od 3 do 6 września 2019r.

Salon MSPO to miejsce prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata. Pod względem wielkości i ilości wystawców salon kielecki to trzecia wystawa w Europie, po targach w Paryżu i Londynie. Link do strony targów http://targikielce.pl/pl/mspo.htm

FUJIFILM Optical Devices Europe GmbH z siedzibą w Niemczech to europejski oddział japońskiego producenta lornetek FUJINON.  Na stoisku będą obecni także pracownicy firmy ASTROCLASSIC,  przedstawiciela w Polsce tej uznanej marki optycznej.

Podczas targów będą Państwo mieli możliwość zapoznania się z lornetkami  zaprojektowanymi specjalnie dla służb mundurowych.

FujiFilm oferuje kilka serii lornetek, od zwykłych lornetek obserwacyjnych po specjalistyczne urządzenia wyposażone w eliminatory drgań pozwalające na prowadzenie obserwacji bez drgań obrazu nawet przy dużych powiększeniach.  Jedna z serii to także lornetki wyposażone w wymienne okulary ze wzmacniaczami światła resztowego umożliwiające prowadzenie obserwacji w nocy.
Oferta obejmuje także duże lornetki obserwacyjne o długości ok. 1m, polecane szczególnie podczas obserwacji stacjonarnych usytuowanych na granicznych punktach obserwacyjnych.
Na stoisku będzie można obejrzeć najnowszą serię lornetek TechnoStabi ze stabilizacją obrazu. 

Większość oferowanych lornetek FujiFilm ma nadane numery NATO, potwierdzające  spełnienie stawianych wymagań i ich przydatność w zastosowaniach w wojsku.

Wraz z przedstawicielami  FUJIFILM Optical Devices Europe GmbH będziemy obecni na stoisku E-26.

Do zobaczenia na MSPO  w Kielcach na stoisku E-26
FUJIFILM Optical Devices Europe GmbH
& ASTROCLASSIC

‹ Powrót